LC com s.r.o. – Firemní blog » Spuštění nových webových stránek

Spuštění nových webových stránek

Společnost LC com s.r.o. oficiálně zahajuje provoz svých nových webových stránek a webových stránek svých divizí. Cílem tohoto kroku je přiblížit naše služby více koncovému uživateli, než tomu bylo doposud. I díky tomu nás nyní můžete najít také na Facebook.com. Webové stránky by měly být přehlednější, intuitivnější a zejména lépe optimalizované pro vyhledávače.

V první řadě byl vytvořen tento blog, respektive blog firmy LC com s.r.o. Zde budete v budoucnu nacházet všechna oficiální vyjádření společnosti, novinky na poli technologií a nabízených služeb, soukromé články vedení společnosti a také fotografie a informace k realizovaným zakázkám. I ty by Vás mohli inspirovat k vlastní realizaci.

Společnost LC com s.r.o. se zabývá několika různými obory, které však spolu relativně úzce souvisí. V první řadě můžete využít nabídky komínového centra v Rakovníku, tedy divize Komíny Rakovník. Tato divize se zabývá kompletními kominickými službami – tedy revize komínů a spalinových cest, stavba komínů, opravy a vložkování komínů, nerezové komíny, opravy nadstřešních částí, dopojení spotřebičů, odborná montáž komínů a spoustou dalšího.

Druhá divize, Omítky a podlahy, se, jak již název napovídá, zabývá v první řadě těmito službami: strojní omítání, omítky gräfix, lité podlahy a vytápěné podlahy.

V blízké době budou spuštěny také hlavní webové stránky společnosti, ze kterých se souhrnně dozvíte o všech aktivitách, službách a informacích spojených s celou společností. Rozhodněte nás i nadále sledujte. Čtenáři tohoto blogu budou mít v budoucnu zvláštní výhody v případě využití některých z našich služeb a zároveň budou mít stále aktuální informace o nových trendech a technologiích.